Bulut Sunucu (Cloud Server)

Bulut 1
Bulut 2
Bulut 3
Bulut 4
Bulut 5
10% İndirim
Kupon Kodu: AKD250

Seçilebilir İşletim Sistemi

İşleriniz Kesintiye Uğramasın !

Dakikalar İçerisinde Sunucu Özelliklerini Değiştirin

Fiziksel sunucunun bağımlılığından kurtulun. Bulut sunucularınızı istediğiniz özelliklerde hızlıca oluşturun. İhtiyaç duyduğunuz anda hızlı ve kolay bir şekilde kaynak ekleyin.

Kesintisiz Erişim Avantajı İle İşiniz Yarım Kalmasın

Cloud sistemi, tüm kontrol sunucularının çevrim dışı kalması durumunda bile, kesintisiz çalışmaya devam edeceği şekilde tasarlandı. Cloud’un donanım altyapısında sorun yaşanırsa (disk,ram,cpu,ana kart,power vb.) cluster sistemdeki yapının ve bağlantı yedekliliğinin sağladığı avantajlar sayesinde cloud sunucunuzda hizmet kesintisi yaşanmaz.

Sıkça Sorulan Sorular ?

VPS sunucular ile VDS sunucular arasındaki temel fark sanallaştırma yöntemidir. VPS sunucular yazılımsal olarak sanallaştırılırlar ve sunucu üzerindeki tüm sanal sunucular ana sistemin işletim sistemine bağlı çalışır. VDS sunucularda ise sanallaştırma işlemi donanım katmanında yapılmaktadır.Bu nedenle Cloudsunucu sunucularda istediğiniz her türlü işletim sistemini kullanabilirken, Cloudsunucu sunucularda ana işletim sisteminin izin verdiği ölçüde kurulum yapabilirsiniz.

SSD yapılı VPS sistemlerinde raid yapısı ile Disk alanı kullanılır. SSD Diskler diğer SATA ve SAS diske nazaran çok daha maliyetli disklerdir. Maliyet dengesine görede ücret biraz daha pahallı, disk alanı olarakta daha kısıtlı alan sağlanmaktadır.

Cloudsunucu Hizmetlerimizde sadece ram , disk , cpu gibi değerleri tek başına arttırımını sağlayamazsınız. Bunun için paket değişikliği yaparak arttırım yapabilirsiniz. Bunuda müşteri teknik destek sistemi üzerinden ekibimize ticket açarak geçmek istediğiniz paketi belirtmeniz yeterlidir. Devamında ekibimiz sizi yönlendirecektir.

Cloudsunucu hizmetlerimiz tamamen legal kullanımlar için sunulmuştur. Sunucu üzerinden Spam mail , toplu mail gibi işlemleri yapılması durumunda hizmet tesbit edildiği zaman ürün direkt pasif edilip iptal sağlanılır. Farklı sunucu , verimerkezi veya siteye yapılan hack girişimi, saldırı girişimi network üzerinden yada sunucu üzerinden kesinlikle yasak olup , tesbit anında hizmet iptal edilir. Hizmet sahibinede gerekli hukuksal işlemler başlatılır.